Prywatna, rodzinna placówka stomatologiczna posiadająca dwa oddziały w Szczecinie, zaprasza do współpracy osobę na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty połączone z Opiekunem Pacjenta. Głównym celem powiększenia zespołu jest rozwój oraz rozszerzenie możliwości dla naszych pacjentów. Mamy w planach otwarcie trzeciego oddziału. Poszukujemy osoby z doświadczeniem, samodzielnej, z pozytywnym nastawieniem, otwartej za zmiany, podchodzącej do pacjentów z empatią i troską.

Zakres obowiązków

Recepcyjne:

  • profesjonalna obsługa pacjentów
  • umawianie i potwierdzanie wizyt
  • przyjmowanie płatności i obsługa kasy
  • obsługa programu CRM i wprowadzanie danych pacjentów
  • koordynacja grafiku lekarzy i pacjentów
  • dbanie o porządek i estetyczny wygląd recepcji

Opiekun Pacjenta:

  • prowadzenie szczegółowych rozmów wprowadzających z pacjentami
  • kompleksowe wyjaśnianie elementów planu leczenia
  • utrzymywanie stałej komunikacji z pacjentami i budowanie pozytywnych relacji
  • rozwiązywanie problemów i negocjowanie z wymagającymi pacjentami
  • wsparcie w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej
  • koordynacja przepływu informacji między pacjentami a personelem medycznym

Administracyjne:

  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
  • udział w procesach rekrutacyjnych i szkoleniach nowych pracowników
  • nadzór nad grafikami pracy i urlopami pracowników
  • wsparcie w rozliczeniach z NFZ i ubezpieczycielami

Mamy do zaoferowania

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b lub umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne: 7700zł brutto/b2b, 7000zł brutto/uop
  • objęcie stanowiska Głównej Recepcjonistki/Głównego Recepcjonisty
  • cały etat
  • pracę stacjonarną
  • narzędzia pracy: telefon i laptop
  • pracę zmianową
  • możliwość rozwoju w gabinecie z innowacyjnym i kompleksowym podejściem
  • możliwe premie

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości branży
  • doświadczenia w pracy w recepcji placówki medycznej
  • doświadczenia administracyjnego w pracy na recepcji
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • skrupulatności, systematyczności, inicjatywy, nastawienia na cele
  • umiejętności delegowania zadań
  • zdolności do skutecznego przekazywania informacji i instrukcji
  • umiejętności analitycznych
  • wysokiego poziomu kultury osobistej i obsługi pacjenta
  • kreowania pozytywnej atmosfery w pracy
  • znajomości języka angielskiego

Godziny otwarcia placówki: poniedziałek-sobota
Oprogramowanie: IQ Dental

Lokalizacja:   Szczecin Aleja Piastów

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub do kontaktu z nami.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8