Forma i warunki współpracy:

  • Forma zatrudnienia: preferowane B2B, możliwość UOP
  • Wynagrodzenie: 7000 zł brutto (UOP), B2B +10%
  • Premia: brak w pierwszych 6 miesiącach, następnie od 500 zł do 1000 zł brutto miesięcznie w zależności od wyników
  • Miejsce pracy: Ciechanów, ul. Gabriela Narutowicza 20 (praca stacjonarna)
  • Wymiar czasu pracy: ½ etatu lub cały etat
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji recepcji (przy pełnym etacie)
  • Załatwianie bieżących spraw administracyjnych
  • Wprowadzanie danych do tabel analiz finansowych
  • Wprowadzanie danych o ilości przepracowanych godzin przez pracowników
  • Tworzenie zestawień prac protetycznych i ortodontycznych
  • Układanie grafików pracy asysty i recepcji
  • Nadzorowanie urlopów pracowników
  • Otwieranie grafików pracy dla higienistek
  • Przygotowywanie faktur dla księgowej
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, m.in. Znany Lekarz, firmy marketingowe
  • Komunikacja z pracownikami i kontrahentami
  • Przygotowanie rozliczeń dla lekarzy
  • Wdrażanie nowych pracowników
  • Realizowanie strategii firmy
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Pilnowanie terminów faktur i opłacanie
  • Rozwiązywanie spraw z trudnymi pacjentami
  • Przekazywanie informacji między lekarzami
  • Bycie „Contact center” w ważnych sprawach
  • Kontakt z biurem księgowym
  • Udział w przygotowywaniu umów dla nowych pracowników i nadzorowanie istniejących

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe/podyplomowe (administracja, zarządzanie)
  • Doświadczenie recepcyjne (min. 3 lata)
  • Doświadczenie kierownicze / administracyjne (min. 2 lata)
  • Znajomość branży medycznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętności analityczne, systematyczność
  • Świetna znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność oddelegowywania zadań i kontrolowania pracowników
  • Samodzielność, nastawienie na cele
  • Wysoki poziom kultury osobistej i obsługi pacjenta
  • Zdolność do skutecznego przekazywania informacji i instrukcji
  • Kreowanie pozytywnej atmosfery pracy

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie: www.centrumstomatologiieskulap.pl

Zapraszamy do kontaktu oraz aplikowania:

Tel. 731 644 255

E-mail: rekrutacjaoqp3@gmail.com

W nadsyłanych CV prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla OQP.agency sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko manager/kierownik oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

Najważniejsze elementy oferty:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub do kontaktu z nami.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8