Głównym celem powiększenia zespołu jest rozwój oraz rozszerzenie możliwości dla naszych pacjentów. Poszukujemy osoby z doświadczeniem, kreatywnej, samodzielnej, lubiącej pracę i współpracę z ludźmi.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b lub umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne: 7750zł brutto/b2b, 7000zł brutto/uop
  • cały etat
  • pracę stacjonarną w gabinecie w Ząbkach
  • narzędzia pracy: telefon i laptop
  • pracę na dwie zmiany
  • możliwość rozwoju
  • możliwe premie

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w pracy w recepcji placówki medycznej ok. 3 lat
  • doświadczenia administracyjnego w pracy na recepcji ok. 1 lat
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • samodzielności, systematyczności, nastawienia na cele
  • umiejętności delegowania zadań
  • zdolności do skutecznego przekazywania informacji i instrukcji
  • umiejętności analitycznych
  • wysokiego poziomu kultury osobistej i obsługi pacjenta
  • kreowania pozytywnej atmosfery w pracy
  • znajomości języka angielskiego- mile widziane

Zakres obowiązków:

czynności recepcyjne (obsługa pacjenta, przyjmowanie płatności, umawianie i potwierdzanie wizyt)
załatwianie bieżących spraw
obsługa programu FelgDent
rozwiązywanie spraw z pacjentami
tworzenie zestawienia prac protetycznych i ortodontycznych
przekazywanie informacji między Lekarzami
komunikacja między właścicielami a pracownikami i kontrahentami
kontakt z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla gabinetów
rozliczanie pensji lekarzy i pracowników na podstawie przepracowanych godzin
przygotowanie rozliczeń dla Lekarzy i zbieranie od nich faktur do rozliczenia
kontakt z biurem księgowym (przygotowanie i wysyłanie FV)
pilnowanie terminów faktur i opłacanie – wprowadzanie faktur do systemu (do zatwierdzenia)
udział w przygotowywaniu umów dla nowych pracowników i nadzorowaniu umów już istniejących
realizowanie strategii firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub do kontaktu z nami.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8