Nasza przychodnia to nowoczesne miejsce na warszawskiej Ochocie działające od 2003 roku. Prowadzimy kompleksowe leczenie od stomatologii zachowawczej po skomplikowane odbudowy implantoprotetyczne.

Oferujemy

  • pracę w 3 fotelowym, prywatnym gabinecie
  • wynagrodzenie godzinowe od 31 do 33 zł netto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę
  • pracę na ¾ etatu lub cały etat
  • rozwój zawodowy
  • nowoczesny i zadbany gabinet, realizujący kompleksowe plany leczenia
  • wdrożenie do pracy

Oczekujemy

  • dyplomu potwierdzającego ukończenie szkoły
  • ok. 2 lat doświadczenia (zachowawcza, endodoncja, pedodoncja)
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • komunikatywności
  • pozytywnego nastawienia do pracy
  • możliwości pracy w soboty (w przypadku czyjegoś urlopu lub L4)

Zakres obowiązków

  • asystowanie na „4 ręce”
  • pomoc w zakładaniu koferdamu
  • obsługa komputera i programu
  • sterylizacja narzędzi
  • asystowanie głównie przy zabiegach: stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji; inne zabiegi też możliwe

Godziny otwarcia placówki: Gabinet jest otwarty od poniedziałku do soboty.
Oprogramowanie: ProDentis.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub do kontaktu z nami.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8